ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان

ساختمان سازها ، نیازمندی های صنعت ساختمان
www.SakhtemanSazha.com
سایت ساختمان سازها (www.SakhtemanSazha.com) یک سایت تخصصی در بخش ساختمان و صنایع وابسته آن می باشد که تمامی متخصصان، فروشندگان ، مجریان و فعالان این بخش می توانند تبلیغات خود را بصورت آنلاین به نمایش بگذارند و تنها برای آگهی های ویژه هزینه پرداخت نمایند.
فعالان بخش ساختمان می توانند محصولات ، خدمات ، اطلاعات تماس و تصاویر محصولات خود را در سایت ساختمان سازها بصورت آگهی تبلیغاتی ثبت کنند و محل فروشگاه یا دفتر خود را روی نقشه بصورت آنلاین مشخص کنند تا مخاطبین با درک بهتری از خدمات و محصولات ایشان آشنا شوند.
همچنین بازدیدکنندگان سایت ساختمان سازها ، افراد و شرکتهایی هستند که به دنبال کالا و خدمات و فروشندگان و مجریان مرتبط با صنعت ساختمان هستند که در این سایت می توانند به راحتی شرکت مورد نظر خود را پیدا کنند.
سایت ساختمان سازها محل مناسبی برای ثبت آگهی های تخصصی صنعت ساختمان می باشد. با ثبت آگهی های خود در بخش نیازمندی های ساختمان سازها ، تبلیغات خود را در سراسر کشور در معرض دید بازدیدکنندگان تخصصی قرار خواهید داد و مشتریان بالقوه بیشتری را جذب خواهید نمود. ثبت آگهی و تبلیغ در سایت ساختمان سازها رایگان است و فقط آگهی های ویژه شامل هزینه خواهد بود.
برای ثبت نام و ثبت آگهی رایگان ، روی تصویر کلیک کنید

 مسابقه ویژه فایل ناب در تابستان 96 مسابقه ویژه فایل ناب در تابستان 96

مسابقه ویژه فایل ناب در تابستان 96
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید
مسابقات فایل ناب به دوره نهم خود رسید و خوشحالیم که توانستیم در این مدت به طور مداوم با کاربران عزیز خودمون همراه باشیم. تا کنون 8 دوره از مسابقات فایل ناب را در کنار شما بوده ایم و چندین میلیون تومان جایزه نقدی به نفرات برتر هر دوره پرداخت کرده ایم تا ثابت کنیم که پا به پای شما عزیزان هستیم و قدردان زحمات شما خواهیم بود. امیدواریم کاربران عزیز فایل ناب در دوره نهم با تلاش و پشتکار بیشتر بتونند درآمد بیشتری از گذشته کسب کنند.
توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی در تعداد نفرات برنده در بخش جوایز ویژه نیست و هر نفر می تواند هم در بخش آپلود محصول و هم در بخش بازاریابی محصولات با رساندن امتیاز خود به حدنصاب مشخص شده ، جوایز ویژه بازاریابی و فروشندگی فایل ناب را دریافت نماید.

برای ثبت نام و کسب درآمد ، روی تصویر کلیک کنید